OKUL ADI TEMSİLCİ ÜNVANI ÜLKESİ KOMİTE
ÖZEL FLORYA ANADOLU LİSESİ OZAN ŞENTÜRK Büyükelçi AFGANİSTAN Politik Konsey
ÖZEL FLORYA ANADOLU LİSESİ CANER ŞEN Delege AFGANİSTAN İnsan Hakları Komisyonu
ÖZEL FLORYA ANADOLU LİSESİ MELİS ESMA DEMİRBİLEK Delege AFGANİSTAN Gençlik Konseyi
ÖZEL FLORYA ANADOLU LİSESİ YAĞMUR GÜLER Delege AFGANİSTAN Ekonomik&Sosyal Konsey
ÖZEL BEYKENT ANADOLU LİSESİ ELİFNAZ PARLAK Büyükelçi ALMANYA İnsan Hakları Komisyonu
ÖZEL BEYKENT ANADOLU LİSESİ DERYA KÖSE Delege ALMANYA Ekonomik&Sosyal Konsey
ÖZEL BEYKENT ANADOLU LİSESİ BÜŞRA ALARA ÖZTÜRK Delege ALMANYA Gençlik Konseyi
ÖZEL BEYKENT ANADOLU LİSESİ ALPEREN TÜRKÖZ Delege ALMANYA Politik Konsey
ÖZEL BEYKENT ANADOLU LİSESİ BATUHAN BERK GÜNDÖNER Delege AMERİKA (ABD) Ekonomik&Sosyal Konsey
ÖZEL BEYKENT ANADOLU LİSESİ DOĞAN MİHEN KUŞ Büyükelçi AMERİKA (ABD) Güvenlik Konseyi
ÖZEL BEYKENT ANADOLU LİSESİ MİRAÇ DURHAN Delege AMERİKA (ABD) Politik Konsey
ÖZEL BEYKENT ANADOLU LİSESİ ŞİMAL TÜRK Delege AMERİKA (ABD) Gençlik Konseyi
ÖZEL BEYKENT ANADOLU LİSESİ ALARA DOĞA ONAT Delege AMERİKA (ABD) İnsan Hakları Komisyonu
BORUSAN ASIM KOCABIYIK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ İLKER DERYA Büyükelçi ARJANTİN İnsan Hakları Komisyonu
BORUSAN ASIM KOCABIYIK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ AHMET BURAK YILDIZ Delege ARJANTİN Gençlik Konseyi
BORUSAN ASIM KOCABIYIK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ GÖRKEM DİRİER Delege ARJANTİN Politik Konsey
BORUSAN ASIM KOCABIYIK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MERT ALİ ONUR ERTAŞ Delege ARJANTİN Ekonomik&Sosyal Konsey
ÖZEL İSTANBUL BİLİM ANADOLU LİSESİ ECE KARAUL Büyükelçi AZERBAYCAN Politik Konsey
ÖZEL İSTANBUL BİLİM ANADOLU LİSESİ ALPER YASİN KORKMAZ Delege AZERBAYCAN Ekonomik&Sosyal Konsey
ÖZEL İSTANBUL BİLİM ANADOLU LİSESİ ZEYNEP SUDE KÖKÜSOY Delege AZERBAYCAN İnsan Hakları Komisyonu
ÖZEL İSTANBUL BİLİM ANADOLU LİSESİ ABDULKADİR KAPÇIK Delege AZERBAYCAN Gençlik Konseyi
PROF.DR.HULUSİ BEHÇET MESLEKİ TEKNİK ANADOLU LİSESİ TUNAHAN BEKDEMİR Büyükelçi BELÇİKA Politik Konsey
PROF.DR.HULUSİ BEHÇET MESLEKİ TEKNİK ANADOLU LİSESİ EDANUR ADAK Delege BELÇİKA İnsan Hakları Komisyonu
PROF.DR.HULUSİ BEHÇET MESLEKİ TEKNİK ANADOLU LİSESİ İREM BAY Delege BELÇİKA Ekonomik&Sosyal Konsey
PROF.DR.HULUSİ BEHÇET MESLEKİ TEKNİK ANADOLU LİSESİ OSMAN AKBABA Delege BELÇİKA Gençlik Konseyi
VALİ MUAMMER GÜLER SOSYAL BİLİMLER LİSESİ GÜNEŞ ZORLU Delege BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ Politik Konsey
VALİ MUAMMER GÜLER SOSYAL BİLİMLER LİSESİ BESTE ERDİNÇ Büyükelçi BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ Ekonomik&Sosyal Konsey
VALİ MUAMMER GÜLER SOSYAL BİLİMLER LİSESİ BENGİSU ÖZTÜRK Delege BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ İnsan Hakları Komisyonu
VALİ MUAMMER GÜLER SOSYAL BİLİMLER LİSESİ NİHAN NUR ÇELİK Delege BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ Gençlik Konseyi
DEDE KORKUT ANADOLU LİSESİ BİLAL TARIK DUMAN Büyükelçi BOSNA-HERSEK Politik Konsey
DEDE KORKUT ANADOLU LİSESİ BELİZ BEŞKARDEŞ Delege BOSNA-HERSEK Gençlik Konseyi
DEDE KORKUT ANADOLU LİSESİ ESRA ÖZAY Delege BOSNA-HERSEK İnsan Hakları Komisyonu
DEDE KORKUT ANADOLU LİSESİ BEYZANUR İNCE Delege BOSNA-HERSEK Ekonomik&Sosyal Konsey
BEYLİKDÜZÜ UĞUR TEMEL LİSESİ AHMET YİĞİT ÇUBUKÇU Delege BREZİLYA Ekonomik&Sosyal Konsey
BEYLİKDÜZÜ UĞUR TEMEL LİSESİ IŞILBİKE ÖZALP Büyükelçi BREZİLYA Gençlik Konseyi
BEYLİKDÜZÜ UĞUR TEMEL LİSESİ ANI KÜÇÜKÇINAR Delege BREZİLYA İnsan Hakları Komisyonu
BEYLİKDÜZÜ UĞUR TEMEL LİSESİ ÖMER AYTAŞ Delege BREZİLYA Politik Konsey
ÜMRANİYE NEVZAT AYAZ ANADOLU LİSESİ MEHMET KAAN KASAPOĞLU Büyükelçi CEZAYİR Ekonomik&Sosyal Konsey
ÜMRANİYE NEVZAT AYAZ ANADOLU LİSESİ AHMET HAKAN DEMİRKAYA Delege CEZAYİR Gençlik Konseyi
ÜMRANİYE NEVZAT AYAZ ANADOLU LİSESİ HÜSEYİN ALUPVEREN Delege CEZAYİR Politik Konsey
ÜMRANİYE NEVZAT AYAZ ANADOLU LİSESİ ŞEVVAL YOĞURTÇU Delege CEZAYİR İnsan Hakları Komisyonu
KÜÇÜKYALI MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ARDA BOZDEMİR Delege ÇAD Ekonomik&Sosyal Konsey
KÜÇÜKYALI MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ KAAN BALCI Delege ÇAD İnsan Hakları Komisyonu
KÜÇÜKYALI MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ HAKAN ZENGİN Delege ÇAD Gençlik Konseyi
KÜÇÜKYALI MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ HASAN AHMET ŞİMŞEK Büyükelçi ÇAD Güvenlik Konseyi
KÜÇÜKYALI MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MUHAMMED UMUT KAYA Delege ÇAD Politik Konsey
ÖZDEN CENGİZ ANADOLU LİSESİ MUHAMMED ALİ IŞIK Delege ÇİN HALK CUMHURİYETİ İnsan Hakları Komisyonu
ÖZDEN CENGİZ ANADOLU LİSESİ ZORBEY ARSLAN Büyükelçi ÇİN HALK CUMHURİYETİ Güvenlik Konseyi
ÖZDEN CENGİZ ANADOLU LİSESİ ZEYNEP OĞUZ Delege ÇİN HALK CUMHURİYETİ Politik Konsey
ÖZDEN CENGİZ ANADOLU LİSESİ SONER YAZICI Delege ÇİN HALK CUMHURİYETİ Gençlik Konseyi
ÖZDEN CENGİZ ANADOLU LİSESİ DOĞUKAN CEYLAN Delege ÇİN HALK CUMHURİYETİ Ekonomik&Sosyal Konsey
ALKEV ÖZEL ANADOLU LİSESİ TOLGA EVCİMEN Delege ENDONEZYA Ekonomik&Sosyal Konsey
ALKEV ÖZEL ANADOLU LİSESİ ONAT TUĞLU Delege ENDONEZYA Politik Konsey
ALKEV ÖZEL ANADOLU LİSESİ ZEYNEP ÇAĞLAR Delege ENDONEZYA Gençlik Konseyi
ALKEV ÖZEL ANADOLU LİSESİ MEHTAP NAZ AKBEN Delege ENDONEZYA İnsan Hakları Komisyonu
KANDİLLİ KIZ ANADOLU LİSESİ İZDEM KAYA Büyükelçi FİNLANDİYA Ekonomik&Sosyal Konsey
KANDİLLİ KIZ ANADOLU LİSESİ EVREN ALEYNA AYDIN Delege FİNLANDİYA İnsan Hakları Komisyonu
KANDİLLİ KIZ ANADOLU LİSESİ MELİSA FEZA KATLAR Delege FİNLANDİYA Politik Konsey
KANDİLLİ KIZ ANADOLU LİSESİ ZEHRA SARIKAYA Delege FİNLANDİYA Gençlik Konseyi
ÖZEL EDİRNE BEYKENT KOLEJİ BEYZA NUR ÖZPİLAVCI Delege FRANSA Ekonomik&Sosyal Konsey
ÖZEL EDİRNE BEYKENT KOLEJİ BEGÜM AY Büyükelçi FRANSA Güvenlik Konseyi
ÖZEL EDİRNE BEYKENT KOLEJİ İLGEN ŞEREN Delege FRANSA İnsan Hakları Komisyonu
ÖZEL EDİRNE BEYKENT KOLEJİ PELİN ÖZSOY Delege FRANSA Politik Konsey
ÖZEL EDİRNE BEYKENT KOLEJİ ECENAZ DİNÇ Delege FRANSA Gençlik Konseyi
ÖZEL HAZAR ANADOLU LİSESİ BETÜL SENA KESKİN Büyükelçi GÜNEY AFRİKA CUMHURİYETİ İnsan Hakları Komisyonu
ÖZEL HAZAR ANADOLU LİSESİ MERVE ÇAĞLA ÇİÇEK Delege GÜNEY AFRİKA CUMHURİYETİ Politik Konsey
ÖZEL HAZAR ANADOLU LİSESİ ARDA TANRIVERDİLER Delege GÜNEY AFRİKA CUMHURİYETİ Gençlik Konseyi
ÖZEL HAZAR ANADOLU LİSESİ DOĞUKAN ADIM Delege GÜNEY AFRİKA CUMHURİYETİ Ekonomik&Sosyal Konsey
BÜYÜKÇEKMECE RECEP GÜNGÖR ANADOLU LİSESİ SANİYE KAPLAN Büyükelçi GÜNEY KORE Politik Konsey
BÜYÜKÇEKMECE RECEP GÜNGÖR ANADOLU LİSESİ LARA YAĞMUR YAĞAR Delege GÜNEY KORE Ekonomik&Sosyal Konsey
BÜYÜKÇEKMECE RECEP GÜNGÖR ANADOLU LİSESİ KİNEM BAĞRIYANIK Delege GÜNEY KORE Gençlik Konseyi
BÜYÜKÇEKMECE RECEP GÜNGÖR ANADOLU LİSESİ BETÜL TOKAY Delege GÜNEY KORE İnsan Hakları Komisyonu
ESENYURT ANADOLU LİSESİ UGUR KORAY IŞIK Büyükelçi HİNDİSTAN Politik Konsey
ESENYURT ANADOLU LİSESİ İREM UÇAR Delege HİNDİSTAN İnsan Hakları Komisyonu
ESENYURT ANADOLU LİSESİ NAZLI ŞEVVAL KENET Delege HİNDİSTAN Ekonomik&Sosyal Konsey
ESENYURT ANADOLU LİSESİ İLKNUR DEMİR Delege HİNDİSTAN Gençlik Konseyi
ÖZEL ATALAR FEN BİLİMLERİ TEMEL LİSESİ NİHAL YILDIRIM Büyükelçi HOLLANDA İnsan Hakları Komisyonu
ÖZEL ATALAR FEN BİLİMLERİ TEMEL LİSESİ NURULLAH HASIRCI Delege HOLLANDA Ekonomik&Sosyal Konsey
ÖZEL ATALAR FEN BİLİMLERİ TEMEL LİSESİ BEYZA AKYILDIZ Delege HOLLANDA Politik Konsey
ÖZEL ATALAR FEN BİLİMLERİ TEMEL LİSESİ KUTAY SARI Delege HOLLANDA Gençlik Konseyi
KÜÇÜKYALI MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ŞEVVAL YAĞMUR AKTAKAS Delege IRAK İnsan Hakları Komisyonu
KÜÇÜKYALI MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ GÖKHAN YILDIRIM Delege IRAK Ekonomik&Sosyal Konsey
KÜÇÜKYALI MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ EMRECAN KIZILAY Delege IRAK Gençlik Konseyi
KÜÇÜKYALI MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ KEMAL MERT ÇOLAK Büyükelçi IRAK Politik Konsey
BÜYÜKÇEKMECE RECEP GÜNGÖR ANADOLU LİSESİ SEÇİL BUSE ERDOĞAN Delege İNGİLTERE İnsan Hakları Komisyonu
BÜYÜKÇEKMECE RECEP GÜNGÖR ANADOLU LİSESİ ÖMER CAN KAYA Büyükelçi İNGİLTERE Güvenlik Konseyi
BÜYÜKÇEKMECE RECEP GÜNGÖR ANADOLU LİSESİ BURKAY USLU Delege İNGİLTERE Politik Konsey
BÜYÜKÇEKMECE RECEP GÜNGÖR ANADOLU LİSESİ SEDAT YILMAZ Delege İNGİLTERE Ekonomik&Sosyal Konsey
BÜYÜKÇEKMECE RECEP GÜNGÖR ANADOLU LİSESİ ALEYNA ASLAN Delege İNGİLTERE Gençlik Konseyi
ÖZEL BEYKENT FEN LİSESİ SHAYAN GAJKAR Büyükelçi İRAN Politik Konsey
ÖZEL BEYKENT FEN LİSESİ ZEYNEP CEYLAN Delege İRAN Gençlik Konseyi
ÖZEL BEYKENT FEN LİSESİ DEFNE SAKA Delege İRAN İnsan Hakları Komisyonu
ÖZEL BEYKENT FEN LİSESİ AHMET FURKAN ASLAN Delege İRAN Ekonomik&Sosyal Konsey
BAHÇEŞEHİR ATATÜRK ANADOLU LİSESİ ARAZ ALEM Büyükelçi İSPANYA Politik Konsey
BAHÇEŞEHİR ATATÜRK ANADOLU LİSESİ SAİT TAHA DOĞAN Delege İSPANYA İnsan Hakları Komisyonu
BAHÇEŞEHİR ATATÜRK ANADOLU LİSESİ SEDANUR HAVVA BAYRAK Delege İSPANYA Gençlik Konseyi
BAHÇEŞEHİR ATATÜRK ANADOLU LİSESİ ZEKİ AYYILDIZ Delege İSPANYA Ekonomik&Sosyal Konsey
MALTEPE ANADOLU LİSESİ MERVE DENİZ ÖZ Delege İSRAİL İnsan Hakları Komisyonu
MALTEPE ANADOLU LİSESİ ZEYNEP SARAÇ Delege İSRAİL Gençlik Konseyi
MALTEPE ANADOLU LİSESİ IRMAK GULLİK Büyükelçi İSRAİL Politik Konsey
MALTEPE ANADOLU LİSESİ HİLAL UĞUZ Delege İSRAİL Ekonomik&Sosyal Konsey
MEV KOLEJİ ÖMER AYAĞ Delege İSVİÇRE Politik Konsey
MEV KOLEJİ EGE KABAKLARLI Büyükelçi İSVİÇRE İnsan Hakları Komisyonu
MEV KOLEJİ BERK REÇBER Delege İSVİÇRE Ekonomik&Sosyal Konsey
MEV KOLEJİ M. FATİH ARAS Delege İSVİÇRE Gençlik Konseyi
BAHÇEŞEHİR OKULLARI TAŞDELEN KAMPÜSÜ DENİZ TETİK Delege İTALYA Politik Konsey
BAHÇEŞEHİR OKULLARI TAŞDELEN KAMPÜSÜ BENSU ALİŞAN Büyükelçi İTALYA Gençlik Konseyi
BAHÇEŞEHİR OKULLARI TAŞDELEN KAMPÜSÜ AYŞENAZ EVİTAN Delege İTALYA Ekonomik&Sosyal Konsey
BAHÇEŞEHİR OKULLARI TAŞDELEN KAMPÜSÜ BARBAROS AĞAOĞLU Delege İTALYA İnsan Hakları Komisyonu
80. YIL CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ MUHAMMED DALKILIÇ Delege JAPONYA Politik Konsey
80. YIL CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ SUDENUR ÇAPLI Delege JAPONYA İnsan Hakları Komisyonu
80. YIL CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ KAAN BERK ÇELİK Delege JAPONYA Gençlik Konseyi
80. YIL CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ SİMAY DİMİTOKA Büyükelçi JAPONYA Ekonomik&Sosyal Konsey
80. YIL CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ BATUHAN DÖNMEZ Delege JAPONYA Güvenlik Konseyi
ÖZEL ELİT GENÇLER KOLEJİ ALEYNA AKGÜN Delege KANADA Gençlik Konseyi
ÖZEL ELİT GENÇLER KOLEJİ MUSTAFA EFE ARI Delege KANADA Politik Konsey
ÖZEL ELİT GENÇLER KOLEJİ ELİF BEYZA ARSLAN Delege KANADA İnsan Hakları Komisyonu
ÖZEL ELİT GENÇLER KOLEJİ ZELAL BASKIN Büyükelçi KANADA Ekonomik&Sosyal Konsey
HALKALI OKYANUS KOLEJİ DENİZ ALEYNA AVCILAR Büyükelçi KUVEYT Politik Konsey
HALKALI OKYANUS KOLEJİ MERVENUR AY Delege KUVEYT Ekonomik&Sosyal Konsey
HALKALI OKYANUS KOLEJİ BERİL KARABULUT Delege KUVEYT Gençlik Konseyi
HALKALI OKYANUS KOLEJİ DOĞA AKDENİZ Delege KUVEYT İnsan Hakları Komisyonu
UĞUR KOLEJİ MELİS BİLGÖR Büyükelçi KÜBA Ekonomik&Sosyal Konsey
UĞUR KOLEJİ MURAT TEKDEMİR Delege KÜBA Gençlik Konseyi
UĞUR KOLEJİ AHMET DEMİREL Delege KÜBA İnsan Hakları Komisyonu
UĞUR KOLEJİ HADİEH NADERİRAD Delege KÜBA Politik Konsey
ÜMRANİYE NEVZAT AYAZ ANADOLU LİSESİ ILGIN SAVAŞ Büyükelçi LİTVANYA Gençlik Konseyi
ÜMRANİYE NEVZAT AYAZ ANADOLU LİSESİ OĞUZ KAPUSUZ Delege LİTVANYA Politik Konsey
ÜMRANİYE NEVZAT AYAZ ANADOLU LİSESİ ALİ ÜLGER Delege LİTVANYA Güvenlik Konseyi
ÜMRANİYE NEVZAT AYAZ ANADOLU LİSESİ İBRAHİM SEL Delege LİTVANYA Ekonomik&Sosyal Konsey
ÜMRANİYE NEVZAT AYAZ ANADOLU LİSESİ BEYZA BAKIŞOĞLU Delege LİTVANYA İnsan Hakları Komisyonu
KARTAL ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ M. İKBAL BAYKAL LÜBNAN
KARTAL ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ LÜBNAN
KARTAL ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ LÜBNAN
KARTAL ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ LÜBNAN
MEV KOLEJİ ÖZEL BÜYÜKÇEKMECE FEN LİSESİ ŞEBNEM İPLİKCİ Delege MISIR İnsan Hakları Komisyonu
MEV KOLEJİ ÖZEL BÜYÜKÇEKMECE FEN LİSESİ EREN FATİH ESLEMEZ Delege MISIR Politik Konsey
MEV KOLEJİ ÖZEL BÜYÜKÇEKMECE FEN LİSESİ ÖZGÜR DALBELER Delege MISIR Güvenlik Konseyi
MEV KOLEJİ ÖZEL BÜYÜKÇEKMECE FEN LİSESİ İLAYDA ESER Büyükelçi MISIR Gençlik Konseyi
MEV KOLEJİ ÖZEL BÜYÜKÇEKMECE FEN LİSESİ İREM ÇALIŞKAN Delege MISIR Ekonomik&Sosyal Konsey
KÜÇÜKYALI MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ RECEP SÜMER Delege NİJERYA Gençlik Konseyi
KÜÇÜKYALI MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ TUĞANA EGELİ Delege NİJERYA Ekonomik&Sosyal Konsey
KÜÇÜKYALI MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ MUSTAFA ÇAĞRI DEMİR Delege NİJERYA Politik Konsey
KÜÇÜKYALI MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ YUSUF EKİCİ Büyükelçi NİJERYA Güvenlik Konseyi
KÜÇÜKYALI MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ERMAN ÇAPRAZ Delege NİJERYA İnsan Hakları Komisyonu
ŞEHİT BATUHAN ERGİN ANADOLU LİSESİ SENANUR ÇETGİN Büyükelçi NORVEÇ Gençlik Konseyi
ŞEHİT BATUHAN ERGİN ANADOLU LİSESİ MUHAMMED FURKAN ÇELİK Delege NORVEÇ Ekonomik&Sosyal Konsey
ŞEHİT BATUHAN ERGİN ANADOLU LİSESİ HABİP BARDAKCI Delege NORVEÇ Politik Konsey
ŞEHİT BATUHAN ERGİN ANADOLU LİSESİ BURAK AHMET DURMUŞ Delege NORVEÇ İnsan Hakları Komisyonu
E.C.A ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ ELİF NUR SAĞLIK Büyükelçi ROMANYA İnsan Hakları Komisyonu
E.C.A ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ HASAN MERT KÖLE Delege ROMANYA Politik Konsey
E.C.A ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ ESRA GÜLMİNA ÜNAL Delege ROMANYA Gençlik Konseyi
E.C.A ELGİNKAN ANADOLU LİSESİ ERDEM KAYA Delege ROMANYA Ekonomik&Sosyal Konsey
EDİRNE LİSESİ SUDE ÇAKMAK Delege PAKİSTAN İnsan Hakları Komisyonu
EDİRNE LİSESİ DENİZ TUNA Delege PAKİSTAN Politik Konsey
EDİRNE LİSESİ ARDA MERİÇ Delege PAKİSTAN Ekonomik&Sosyal Konsey
EDİRNE LİSESİ CEVAT ÇETİN MERT Büyükelçi PAKİSTAN Gençlik Konseyi
ÖZDEN CENGİZ ANADOLU LİSESİ ANDAÇ SÜREK Delege POLONYA İnsan Hakları Komisyonu
ÖZDEN CENGİZ ANADOLU LİSESİ GÖRKEM ÇAMOĞLU Büyükelçi POLONYA Politik Konsey
ÖZDEN CENGİZ ANADOLU LİSESİ HAMZA MERİÇ KIR Delege POLONYA Ekonomik&Sosyal Konsey
ÖZDEN CENGİZ ANADOLU LİSESİ FEYZA SÜLEYMANOĞLU Delege POLONYA Gençlik Konseyi
ÖZEL BEYKENT SOSYAL BİLİMLER LİSESİ PIRIL HALMAN Delege RUSYA FEDARASYONU Ekonomik&Sosyal Konsey
ÖZEL BEYKENT SOSYAL BİLİMLER LİSESİ FURKAN KÖMÜRCÜ Büyükelçi RUSYA FEDARASYONU Güvenlik Konseyi
ÖZEL BEYKENT SOSYAL BİLİMLER LİSESİ MERT AFACAN Delege RUSYA FEDARASYONU Politik Konsey
ÖZEL BEYKENT SOSYAL BİLİMLER LİSESİ BERRA ÇELİK Delege RUSYA FEDARASYONU Gençlik Konseyi
ÖZEL BEYKENT SOSYAL BİLİMLER LİSESİ ZEYNEP ÇOLAK Delege RUSYA FEDARASYONU İnsan Hakları Komisyonu
80. YIL CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ ZEYNEP TUTLUEL Delege SENEGAL İnsan Hakları Komisyonu
80. YIL CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ GÜLENGÜL AHSEN ZARALI Delege SENEGAL Güvenlik Konseyi
80. YIL CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ AHMET SAMET ERE Büyükelçi SENEGAL Ekonomik&Sosyal Konsey
80. YIL CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ ELİF ÖZDEŞ Delege SENEGAL Gençlik Konseyi
80. YIL CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ YUSUF MERT YILDIRIM Delege SENEGAL Politik Konsey
DEDE KORKUT ANADOLU LİSESİ EZGİ USTUNSOY Delege SOMALİ Politik Konsey
DEDE KORKUT ANADOLU LİSESİ KARDELEN CİMEN Büyükelçi SOMALİ İnsan Hakları Komisyonu
DEDE KORKUT ANADOLU LİSESİ BASAK MİRAY YURDAS Delege SOMALİ Gençlik Konseyi
DEDE KORKUT ANADOLU LİSESİ ELİF ARİ Delege SOMALİ Ekonomik&Sosyal Konsey
MARMARA KOLEJİ ALİ GÖBEKOĞULLARI Delege SURİYE Ekonomik&Sosyal Konsey
MARMARA KOLEJİ AHMET KAAN ÖZTÜRK Büyükelçi SURİYE Politik Konsey
MARMARA KOLEJİ ÖMER HANİFİ YÜZGEÇ Delege SURİYE İnsan Hakları Komisyonu
MARMARA KOLEJİ SİMAY HATABAY Delege SURİYE Gençlik Konseyi
VALİ MUAMMER GÜLER SOSYAL BİLİMLER LİSESİ ATAHAN DEMİRKILIÇ Büyükelçi SUUDİ ARABİSTAN Politik Konsey
VALİ MUAMMER GÜLER SOSYAL BİLİMLER LİSESİ NİSA NUR GÖKÇE Delege SUUDİ ARABİSTAN Ekonomik&Sosyal Konsey
VALİ MUAMMER GÜLER SOSYAL BİLİMLER LİSESİ ZEYNEP TAMER Delege SUUDİ ARABİSTAN Gençlik Konseyi
VALİ MUAMMER GÜLER SOSYAL BİLİMLER LİSESİ FEYZA NUR KARAPINAR Delege SUUDİ ARABİSTAN İnsan Hakları Komisyonu
ÖZEL KÜLTÜR 2000 FEN LİSESİ MELİSA KARAGÖZ Delege ŞİLİ Gençlik Konseyi
ÖZEL KÜLTÜR 2000 FEN LİSESİ BERKER CAN ECE Büyükelçi ŞİLİ Güvenlik Konseyi
ÖZEL KÜLTÜR 2000 FEN LİSESİ ELİF ÇETİN Delege ŞİLİ İnsan Hakları Komisyonu
ÖZEL KÜLTÜR 2000 FEN LİSESİ EMİR KAHRAMAN Delege ŞİLİ Politik Konsey
ÖZEL KÜLTÜR 2000 FEN LİSESİ ZEYNEP ÖZGÜÇ Delege ŞİLİ Ekonomik&Sosyal Konsey
DEDE KORKUT ANADOLU LİSESİ İBRAHİM EKİNCİ Delege TUNUS Politik Konsey
DEDE KORKUT ANADOLU LİSESİ ZEYNEP FATMA USTA Delege TUNUS İnsan Hakları Komisyonu
DEDE KORKUT ANADOLU LİSESİ EBRU DEĞİRMENCİ Delege TUNUS Gençlik Konseyi
DEDE KORKUT ANADOLU LİSESİ ŞEBNEM GÜNER Büyükelçi TUNUS Ekonomik&Sosyal Konsey
ÖZEL İSTANBUL BİLİM FEN LİSESİ HALİL EFE ÖZER Büyükelçi TÜRKİYE Politik Konsey
ÖZEL İSTANBUL BİLİM FEN LİSESİ AHMET PEHLİVAN Delege TÜRKİYE Gençlik Konseyi
ÖZEL İSTANBUL BİLİM FEN LİSESİ HÜSEYİN ALİ AKÇAY Delege TÜRKİYE İnsan Hakları Komisyonu
ÖZEL İSTANBUL BİLİM FEN LİSESİ EBRAR GÜNEYKAYA Delege TÜRKİYE Ekonomik&Sosyal Konsey
BÜYÜKÇEKMECE ATATÜRK ANADOLU LİSESİ ÖMER SAİD BİROL Delege UKRAYNA Politik Konsey
BÜYÜKÇEKMECE ATATÜRK ANADOLU LİSESİ CEREN KOLOĞLU Delege UKRAYNA Gençlik Konseyi
BÜYÜKÇEKMECE ATATÜRK ANADOLU LİSESİ GÜNEŞ ASLAN Delege UKRAYNA İnsan Hakları Komisyonu
BÜYÜKÇEKMECE ATATÜRK ANADOLU LİSESİ GÖKAY FERAH Büyükelçi UKRAYNA Güvenlik Konseyi
BÜYÜKÇEKMECE ATATÜRK ANADOLU LİSESİ YUSUF FURKAN BİLİCAN Delege UKRAYNA Ekonomik&Sosyal Konsey
VALİ MUAMMER GÜLER SOSYAL BİLİMLER LİSESİ ZEYNEP SUDE AYDEMİR Büyükelçi URUGUAY Gençlik Konseyi
VALİ MUAMMER GÜLER SOSYAL BİLİMLER LİSESİ ÖZGÜN İLKE BAYDAR Delege URUGUAY Politik Konsey
VALİ MUAMMER GÜLER SOSYAL BİLİMLER LİSESİ BURCU PEKER Delege URUGUAY Ekonomik&Sosyal Konsey
VALİ MUAMMER GÜLER SOSYAL BİLİMLER LİSESİ GÖKÇE ÖZTÜRK Delege URUGUAY Güvenlik Konseyi
VALİ MUAMMER GÜLER SOSYAL BİLİMLER LİSESİ AYÇA BALCI Delege URUGUAY İnsan Hakları Komisyonu
SÜLEYMAN NAZİF ANADOLU LİSESİ FATMA ORAL Delege ÜRDÜN İnsan Hakları Komisyonu
SÜLEYMAN NAZİF ANADOLU LİSESİ AHMET MİYANYEDİ Delege ÜRDÜN Ekonomik&Sosyal Konsey
SÜLEYMAN NAZİF ANADOLU LİSESİ SİNAN ASLANTÜRK Delege ÜRDÜN Politik Konsey
SÜLEYMAN NAZİF ANADOLU LİSESİ KERİM AL Büyükelçi ÜRDÜN Güvenlik Konseyi
SÜLEYMAN NAZİF ANADOLU LİSESİ MERVE ÖZGEÇ Delege ÜRDÜN Gençlik Konseyi
ÖZEL BEYKENT SOSYAL BİLİMLER LİSESİ İLAYDA GÖKÇER Büyükelçi YUNANİSTAN Politik Konsey
ÖZEL BEYKENT SOSYAL BİLİMLER LİSESİ DAMLA GÜMÜLCİNELİ Delege YUNANİSTAN Gençlik Konseyi
ÖZEL BEYKENT SOSYAL BİLİMLER LİSESİ EKİM GÜL DEMİREL Delege YUNANİSTAN İnsan Hakları Komisyonu
ÖZEL BEYKENT SOSYAL BİLİMLER LİSESİ SERCANA KABURGA Delege YUNANİSTAN Ekonomik&Sosyal Konsey