Biz Kimiz

  • Lojistik
  • Konsey
  • Delege ve Büyükelçiler

GÜVENLİK EKİBİ  LİSTESİ

ÖĞRENCİ ADI-SOYADI

GÖREVİ

SINIF

SÜHA ŞEKER

EKİP BŞK

12TM

İBRAHİM ENES ERTEKİN

EKİP BŞK

12TM

YİĞİT MICIK

BŞK YRD

11DP

ÖMER BERK ZERRİN

BŞKYRD

11F

GÖKDENİZ TURAN

ÜYE

10F

OĞUZHAN KOYUNCU

ÜYE

10S

CANTEKİN YAVUZ

ÜYE

10S

SALİH KARADAĞ

ÜYE

10S

EREN ERBAŞ

ÜYE

10S

ALİ ŞAHİN ÇELİK

ÜYE

11F

ALP BARTU TUTAR

ÜYE

10F

AYBARS ÇORBACIOĞLU

ÜYE

11TM

   

ALP ELMAS YAZAR

ÜYE

10F

ACAR EFE SLAYDIN

ÜYE

10F

HASAN YILMAZ

ÜYE

10S

SÜLEYMAN RAVLI

ÜYE

10S

ÖMER DERİCİ

ÜYE

11TM

İLETİŞİM EKİBİ LİSTESİ

ÖĞRENCİ ADI-SOYADI

GÖREVİ

SINIF

UYGAR TALU

EKİP BŞK

12TM

EMİNE KAYA

EKİP BŞK

12TM

BARIŞ AYAN

BŞK YRD

11F

SELİN BUSE PEKER

BŞKYRD

10A

GÜL  AKBULUT

BŞKYRD

10A

GÖKSU TÜRKER KANATLI

ÜYE

11DP

SENA BALKANLI

ÜYE

10A

DİLARA KORMAZ

ÜYE

10A

YAĞMUR BAYDIR

ÜYE

10A

NAZLI KARA KAHRAMAN

ÜYE

10A

BEYZA NUR KILIÇ

ÜYE

12TM

ALİCAN ŞAHİN

ÜYE

12F

GİZEM DEMİRHAN

ÜYE

12TM

ALARA SELÇUKOĞLU

ÜYE

12TM

ŞİMAL DOĞAN

ÜYE

12TM

İLYAS MİKAİL ÇELİK

ÜYE

10F

İLAYDA ŞAN

ÜYE

10A

ABDÜLKADİR SARAL

ÜYE

10A

KEREM YARIM

ÜYE

9B

BERKAY ÇAVUŞÇULU

ÜYE

11F

ZEYNEP BAYRAK

ÜYE

10S

BURCU YILDIZ

ÜYE

10S

BARAN ALİ KARABAŞLAR

ÜYE

10A

İNCİ GAMSIZ

ÜYE

10A

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

DANIŞMA EKİBİ LİSTESİ

ÖĞRENCİ ADI-SOYADI

GÖREVİ

SINIF

SERTAÇ TUTAR

EKİP BAŞKANI

12TM

DİLARA HÜYÜK

EKİP BAŞKANI

12TM

DİLARA GÖKAY

BŞK YRD

11F

ÖZGE TEMEL

ÜYE

9F

NİLÜFER EYİDOĞAN

ÜYE

9A

MERVE KAYA

ÜYE

9A

KARDELEN CANGÜLENÇ

ÜYE

12TM

MUHAMMET ALTUN

ÜYE

11F

EREN BATIKAN KAMER

ÜYE

11F

YAREN SULTAN

ÜYE

9F

BATUHAN DOĞANER

ÜYE

12TM

ESRA YAĞIZ

ÜYE

10A

MAİDE KARA

ÜYE

12TM

RUKİYE KONUKSEVER

ÜYE

12TM

METİN CANKURT

 

12F

SENA KEÇE

 

12F

NEŞE BERFİN  BALTA

ÜYE

9B

MELİSA  AYAN

ÜYE

11TM

RAMAZAN ALPER KAPLAN

ÜYE

11TM

MUHAMMET ALTUN

ÜYE

11F

ALEYNA DEMİRCAN

ÜYE

11TM

 

 

BASIN EKİBİ (VİDEO-RESİM-RÖPORTAJ)
YOKLAMA LİSTELERİ

ÖĞRENCİ ADI-SOYADI

GÖREVİ

SINIF

ENİS MERT FİDAN

EKİP BŞK

11DP

BARIŞ CAN POLAT

EKİP BŞK

12F

ELİF CEREN ONARAN

BŞK YRD

10F

SENA KÜPELİ

ÜYE

10A

EDANUR BİÇER

ÜYE

10S

ILGIN ŞİMŞEK

ÜYE

10S

ESRA ZEYNEP VANLIOĞLU

ÜYE

11TM

BERİTAN DENİZ

ÜYE

12TM

İREM KILIÇ

ÜYE

11TM

BASIN EKİBİ(DERGİ) YOKLAMA LİSTELERİ

ÖĞRENCİ ADI-SOYADI

GÖREVİ

SINIF

SENA ÇUBUK

EKİP BAŞKANI

11DP

İREM YARIM

BŞK YRD

10A

ELİF HİLAL YILDIZ

ÜYE

10S

AYBERK KILIÇ

ÜYE

9A

ŞEVKET GÖKAY

ÜYE

9B

DENİZ SİMAY AYDIN

ÜYE

9A

TRMBM KULÜBÜ 2016-2017 ORGANİZASYONUNDA YER ALACAK KONSEYLERDE GÖREVLİ ÜYELER


GENEL SEKRETER                                                       ATALAY KUL            
GENEL SEKRETER YARDIMCISI                                
SENANUR UYARAN
TRMBM KULÜP BAŞKANI                                           DOĞAN MİHEN KUŞ
POLİTİK KONSEY BAŞKANI                                      BURAK NURETTİN YILDIZ
POLİTİK KONSEY BŞK YRD                                       
BERFİN KÜÇÜK
EKONOMİK VE SOSYAL KONSEY BAŞKANI              MELİS ÖZKÖK
EKONOMİK VE SOSYAL KONSEY BŞK YRD               İREM BİLDİK
GÜVENLİK KONSEYİ BAŞKANI                                 SEREDA KARA
GÜVENLİK KONSEYİ BŞK YRD                                  MİRAY ZEHRA TOPÇU

İNSAN HAKLARI KOMİTESİ BAŞKANI                        CEREN TURAN
İNSAN HAKLARI KOMİTESİ BŞK YRD                         SUDE NAZ ATASOY
GENÇLİK KONSEYİ BAŞKANI                                    BERTUĞ İZGİ
GENÇLİK KONSEYİ BŞK YRD                                     ATAKAN KAYI



 

 


DELEGE  ve BÜYÜKELÇİ ÖĞRENCİ LİSTESİ 

ÖĞRENCİ ADI-SOYADI

BÜYÜKELÇİ

KONSEY

ÜLKE

SINIF

MERT AFACAN

DELEGE

POLİTİK

RUSYA

11TM

DİLAN HASAN ÇEBİ(Y)

DELEGE

İNSAN HAKLARI

 

9B

MUHAMMET ALTUN

DELEGE

EKONOMİK-SOSYAL

YUNANİSTAN

11F

SERCANA KABURGA

DELEGE

GENÇLİK KONSEYİ

 

10A

PIRIL HALMAN

DELEGE

EKONOMİK-SOSYAL

RUSYA

11DP

EKİM GÜL DEMİREL

DELEGE

İNSAN HAKLARI

YUNANİSTAN

12TM

AHMET FURKAN ASLAN

DELEGE

EKONOMİK SOSYAL

İRAN

11F

ALARA DOĞA ONAT

DELEGE

İNSAN HAKLARI

ABD

10F

BERRA ÇELİK

DELEGE

GENÇLİK

RUSYA

10F

ZEYNEP ÇOLAK

DELEGE

İNSAN HAKLARI

RUSYA

10F

DENİZ SİMAY AYDIN(Y)

DELEGE

EKONOMİK-SOSYAL

 

9A

DEFNE SAKA

DELEGE

İNSANHAKLARI

İRAN

9F

BÜŞRA ALARA ÖZTÜRK

DELEGE

GENÇLİK

ALMANYA

10S

ALPEREN TÜRKÖZ

DELEGE

POLİTİK

ALMANYA

11TM

ZEYNEP CEYLAN

DELEGE

GENÇLİK

İRAN

10F

MİRAÇ DURHAN

DELEGE

POLİTİK

ABD

11F1

DERYA KÖSE

DELEGE

EKONOMİK SOSYAL-ALMANYA

ALMANYA

10F

ŞİMAL TÜRK

DELEGE

GENÇLİK

ABD

10F

DAMLA GÜMÜLCİNELİ

DELEGE

YUNANİSTAN

GENÇLİK

10F

GÖKTUĞ KARACA(Y)

DELEGE

POLİTİK

 

9F

DOĞAN MİHEN KUŞ

DELEGE- BÜYÜKELÇİ

GÜVENLİK

ABD

11TM

SHAYAN GAJKAR

DELEGE-BÜYÜKELÇİ

POLİTİK

İRAN

11F

İLAYDA GÖKÇER

DELEGE- BÜYÜKELÇİ

POLİTİK

YUNANİSTAN

11DP

FURKAN KÖMÜRCÜ

DELEGE-BÜYÜKELÇİ 

GÜVENLİK

RUSYAI

11TM

ELİFNAZ PARLAK

DELEGE BÜYÜKELÇİ

İNSAN HAKLARI

ALMANYA

11DP

BATUHAN  GÜNDÖNER

DELEGE

EKONOMİK-SOSYAL

ABD

11F